Gerçekten sahip olduğumuz tek şeyimiz erdemlerimizken biz onları kaybetmekten değil geçici olanları kaybetmekten korkar dururuz. Birilerinin, varlığımız zannettiğimiz şeylere saldırma ihtimalinden çekiniriz. Halbuki izin vermediğimiz sürece bu mümkün değildir ki… Birinin bize zarar verişi aslında bizim aczimizle ilgilidir. Korkularımızla, başkalarına olan bağımlılığımızla darbeler alır ve bu darbelerden yıkılırız. Bizim başkalarına verdiğimiz izinler, yüklediğimiz anlamlar ve kendimizin farkında olmayışımızdır bizi yerle bir eden. Karşıdaki küçük büyük zararlar vermeye çalışır bize. Belki bilerek belki hiç istemeyerek… Önemli değil. O yapsın. O ne yaparsa yapsın… Sağlam ruhumuzu nasıl kıpırdatıp dağıtabilir ki? Kendimizin, erdemlerimizin farkına varsak her şey daha iyi olur belki.

Bir zamanlar karanlık bir ibareye sahip olmakla itham edilen şair Paul Valery bile süslü ve çapraşık bir ifadenin aleyhindedir: “Bazan bir üslubu süslemek icap etse bile, diyor, bu işi ancak net ve çıplak bir üslup sahibi muharrirler iyi yapabilirler.

Peyami Safa

Bu yazımızda, insanların okumak isteyeceği bir blog yazısı nasıl yazılır, blog yazısı yazarken göz önünde bulundurmanız gereken önemli unsurlar nelerdir gibi soruları cevaplamaya çalışacağız. Yazımız her ne kadar online içerik üzerine olsa da vereceğimiz ipuçları ve önerileri her tür içerikte kullanabilirsiniz.

Özellikle işletmenizi ya da girişiminizi tek başınıza yönetiyorsanız, sizin de içerik üretmekten sosyal medya ve e-posta pazarlama kampanyaları yapabilecek kadar anlamanız gerekebilir. Böylece, bu tarz içerik yönetimi çözümlerine kaynak ayıramadığınızda web siteniz ve online mağazanız güncelliğini koruyabilir. blog_05

Dolayısıyla, bu blog yazısı GoDaddy müşterisi olmayı düşünen insanlara ulaşmayı ve aklında soru işaretleri bulunan insanlara yardımcı olmayı hedefleyerek yazıldı.

2-erkan-tosun-profil.jpg
Erkan Tosun

çünkü

Yorumlar (3)

 1. comment-icon.jpg

  Merve Tosun    06 Şubat 2023 Pazartesi

  Yazılım daima zirvede kalıcaktır.

 2. comment-icon.jpg

  Mehmet Tosun    06 Şubat 2023 Pazartesi

  Yazılım ile dünya çok değişecektir.

 3. comment-icon.jpg

  Meryem Tosun    06 Şubat 2023 Pazartesi

  Değişim yazılım ile olucak !!!

Yorum Bırakın

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image